ISOTHERM

Doğru bir uygulama ile ısı köprülerini ortadan kaldıran Püskürtme Poliüretan geleneksel yalıtım uygulamalarına göre daha fazla enerji tasarrufu sağlar! Ama ISOTHERM’i seçmek için daha çok neden vardır.

 


Neden ISOTHERM?

Alev Almaz ! : ISOTHERM köpük yoğunluğu 40 dns olup DIN4102 normunda B2 yanma sınıfındadır. Ateşi yürütmez, damla yapmaz.

Sıcak Soğuk Geçirmez ! : ISOTHERM Köpük Uygulama yüksek basınçla püskürtüldüğünden en ufak gözenekleri dahi doldurulur. Sıvı olarak püskürtülen poliüretan kısa sürede reaksiyona girer, genişler ve sertleşir. Ek yeri olmayan, ısı köprüsü oluşturmayan ve sızdırmazlık sağlayan bir yalıtım sağlanır. Isı iletkenlik değeri 0.017 olup en iyi yalıtım malzemesidir.Sıcak ve Soğuğa karşı mükemmel çözüm sağlar .

Su Yağmur Geçirmez ! : ISOTHERM Köpük Isı Yalıtım Uygulaması Su ve yağmura karşı dirençlidir.

Ses Geçirmez ! : ISOTHERM Köpük Isı Yalıtım Uygulaması ses geçirmeme özelliğide vardır.
 Kolay nakliye ve uygulama.

ISOTHERM Köpük uygulama alanına özel mobil araç içerisinde ek bir nakliye ödenmeden ulaştırılır. Mobil izolasyon aracı içerisinde bulunan özel donanımlı makine ve 2 bileşenli sıvı ISOTHERM Köpük malzemesi 75 metrelik ısıtıcılı hortum yardımıyla uygulama alanına taşınarak, yüksek basınç altında özel sprey tabancası ile uygulama yüzeyine püskürtme olarak uygulanır.
 Daha hızlı uygulama.

Geleneksel yalıtım uygulamalarına göre daha az personel ile daha fazla alanın yalıtımına olanak sağlar. ISOTHERM Köpük mobil izolasyon aracı ile günde 500-1.500 m² alanın yalıtım uygulaması gerçekleştirilir.
 Daha hızlı uygulama.

Geleneksel yalıtım uygulamalarına göre daha az personel ile daha fazla alanın yalıtımına olanak sağlar. ISOTHERM Köpük mobil izolasyon aracı ile günde 500-1.500 m² alanın yalıtım uygulaması gerçekleştirilir. Dayanıklılık. ISOTHERM Köpük diğer yalıtım malzemelerine göre daha dayanıklı olduğu için uzun süreli performans sağlar. Çok güçlü baskı dayanımına sahip olduğu için yaya trafiğine açık teras ve garaj uygulamalarında benzersizdir.Üzerinde yüründüğünde esneme ve ses yapmaz, su ile temasında bozulmaz.
 Çok yönlü uygulama.

ISOTHERM Köpük yeni veya eski yapılarda temelden çatıya kadar her noktada kullanıldığı gibi daha farklı alanların yalıtımında da rahatlıkla uygulanır: